Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGE-n hány férőhely van?...

BGE-n hány férőhely van? Mennyi hallgatót tudnak felvenni egyszerre?

Figyelt kérdés
Olvastam a statisztikát, hogy hányan jelentkeztek idén oda(is), de ez még nekem kevés infó. Tehát valójában az a kérdésem, hogy hány hallgatót tudnak nagyjából felvenni oda.
2023. jún. 28. 23:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez idén nem nyilvános adat. Korábbi évek statisztikáit meg tudod nézni a felvin és közelítésnek talán az is jó, de nincs rá garancia, hogy idén is annyi hallgatót fognak felvenni mint tavaly vagy tavalyelőtt.
2023. jún. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Melyik menüpontban tudom megnézni?


Amúgy ez miért nem nyílvános adat?

2023. jún. 28. 23:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt minden féle statisztikát megtalálsz a korábbi évekről: [link]


Azt nem tudom, hogy idén miért titkolják. Korábbi években ilyenkor már lehetett tudni, hogy melyik szakra, hány embert fognak felvenni.

2023. jún. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, kiokosodtam :)


Amúgy meg nem értem mért titkolják, ha valahol mondjuk 1000 férőhely volt, akkor hírtelen nem lesz belőle 500, mert mondjuk a fél épületet lebontották, de 5000 sem:)

2023. jún. 29. 00:16
 5/5 anonim ***** válasza:

"Azt nem tudom, hogy idén miért titkolják. Korábbi években ilyenkor már lehetett tudni, hogy melyik szakra, hány embert fognak felvenni."


Ja, meglepetés lenne, ha kiderülne, hogy pl. valahova 200 helyett 50 embert vesznek csak fel, aztán mindenki csodálkozik majd a ponthatárokon. XD

2023. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!