Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME-n melyik szakra érdemes...

BME-n melyik szakra érdemes jelentkeznem?

Figyelt kérdés
Alapvetően autókkal szeretnék foglalkozni, ezért a járműmérnökre gondoltam, de rengetegen írták, hogy nagyon gyenge az oktatás a karon, így vacilálok a gépészmérnök és a járműmérnök közt, jelenleg jobb ötletnek tartva a gépészt, mert azt hallottam ott színvonalasabb az oktatás. Gépészmérnökről fogok tudni autókkal, járművekkel foglalkozni a jövőben?

2023. júl. 4. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Ha kifejezetten egy terület érdekel, akkor miért először egyetemet választasz?
2023. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kiválasztáskor egyáltalán nem voltam biztos, csak a műszaki pályában, illetve most sem 100%-osan vagyok biztos ebben. Illetve úgy alapvetően foglalkoztat a kérdés.
2023. júl. 4. 19:27
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
BME gépészmérnök az tökéletes erre, tesóm ott végzett és vonatokat tervez.
2023. júl. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egy gépész mérnöki diplomával sztem jóval több lehetősége van az embernek. Plane, hogy avval is el lehet menni járműs szakirányra ha jól tudom. Megkockáztatom, hogy ha van egy munkakor amit egy járműves is betölthetne a tudása alapján akkor mondjuk egy hres lehet be sem hívja mert nem gépész a diplomája. Pedig csomó közös targyuk van.
2023. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!