Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főleg katolikus !!!Bibliaiskol...

Főleg katolikus !!!Bibliaiskolát!!! keresek (nem egyetemet, nem teologus képzést) ami bizonyítványt vagy oklevelet ad, Budapest és Vác vonzáskörzetében, tudtok e ilyenről?

Figyelt kérdés
Egy egyetemhez már szerintem öreg vagyok, 30. A nulláról elkezdni ennek már nincs értelme de szeretném jobban megismerni a hitem és a Bibliát. Azért gondoltam iylen egyházi képzésekre. Szóba jöhet még más egyház is. (Csak legyen keresztény!)

2023. júl. 4. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valamilyen diakóniai képzést keress szerintem. Ha evangélikus is szóba jöhet, akkor kérdezd meg itt, mijük van.

[link]

2023. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg van ilyenjük is, és biztos vagyok benne, hogy van ilyen katolikuséknak is, sőt.

[link]


Az azért nem mindegy, hogy katolikus vagy evangélikus. Ha már egyszer katolikus vagy, akkor jó lenne katolikusra járni szerintem, ahol az egyház tanítását is mélyebben megismerheted, meg a liturgiát stb.

2023. júl. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2023. júl. 4. 19:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha írsz a Sapientiának, szerintem javasolnak neked mást, ha ide nem vennének be: [link]
2023. júl. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
30 évesen még bőven nem vagy öreg az egyetemhez... Nyilván sokan lesznek, akik nálad jóval fiatalabbak, de az nem számít.
2023. júl. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na ne hülyéskedj már. Még hogy 30 évesen öreg volnál egy egyetemhez? Garantálom neked, hogy az országban nem találsz egyetlen levelező egyetemi képzést sem, ahol 30 alatti az átlagéletkor. Úgyhogy nyugodtan beiratkozhatsz például a váci Apor Vilmos Katolikus Főiskolán a levelező katekéta-lelkipásztori munkatárs szakra.
2023. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!