Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik az az egyetem ahová...

Melyik az az egyetem ahová nem kérnek a 2024-2025 tanévben a felvételinél emelt szintű érettségit?

Figyelt kérdés

2023. júl. 6. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Mivel éppen most változik meg az egész rendszer és bízzák rá az egyetemekre, ezért egyelőre nem lehet megmondani. A művészeti képzéseknél biztos. A többi kapcsán jövőre okosabbak leszünk.
2023. júl. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem soknál nem fognak kérni, mivel az egyetemek az alapján (is) kapnak pénzt, hogy hány hallgató iratkozik be.

Ezért van, hogy java részüket ki is szórják majd első évben. Utána marad a kemény mag, aki jobb esetben el is végzi majd.

2023. júl. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Felvin egyesével végig lehet nézni, hogy melyik egyetem, melyik szakra mit ír elő, de nem hinném, hogy bárki kigyűjtögette volna, hogy hova nem lesz kötelező az emelt.

Itt meg tudod nézni ami érdekel: [link]

2023. júl. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Decemberben fog véglegessé válni.
2023. júl. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!