Melyik Msc szak jobb?

Figyelt kérdés

Két Msc-re adtam be a jelentkezést, az egyik az Ellátási lánc menedzsment, másik Vezetés szervezés

Még most sem tudtam ténylegesen eldönteni melyikkel járnék jobban, Gazdinfos Bsc-m van ezzel ellátásira teljes kreditértéket beszámítják a vezszerv-re nem biztos


Az ellátási az sokkal specifikusabb viszont, jelenleg nem logisztikai munkát végzek semmi tapasztalatom nincs benne, és nem is biztos hogy már ilyen vonalon mozognék így nem tudom érdemes-e azt választani a Vez szervet viszont ilyen jollyként raktam be, mert az gyakorlatilag minden multi cégnél jól jöhet akár többmunkakörben is.

Jelenleg IT-ban dolgozok DevOps-os ként, hasonló infós msc-t nem akarok mert, egy gyártói certivel, vagy workshopal szerintem többet érek.



2023. júl. 6. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Alapból az ellátási szerintem jobb mert konkrétabb, van egy terület amit mélyebben megismersz míg a vezszerv mindenből is egy kicsit. Illetve az is előny az ellátásinál hogy teljesen beszámítják, úgyhogy én ezt tenném előre.

Gazdinfó után a vezszerv kicsit felesleges szerintem, habár függ attól melyik egyetemen végeztél azért a gazdasági alapok valószínűleg megvannak, nem sok plusz tudást jelentene. Inkább akkor raknám a vezszervezet előre ha a logisztika biztos nem érdekelne és inkább a papír lenne a fontos, hogy legyen egy mester szintű végzettségem is.

2023. júl. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!