Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerettem volna duális képzésr...

Szerettem volna duális képzésre jelentkezni, jelentkeztem 2 helyre is, de egyik helyre sem vettek fel. Félévkor érdemes lenne ugyanannál a cégnél újrapróbálnom?

Figyelt kérdés

Két céghez jelentkeztem, az egyik be sem hívott második interjúra, a másik igen, de nem vettek fel. A másodiknál érdemes lenne újrapróbálkoznom vagy keressek másik helyet? Az elutasító e-mailben azt írták elmentik az adataim, ha esetleg később ismét jelentkeznék, csak nem tudom mennyire lenne értelme. Barátaim véleménye eléggé megoszlik. Egyik oldal azt mondja jelentkezzek újra, mert voltam annyira szimpatikus, hogy behívjanak második körbe és így lehet félévkor felvennének, másik oldal pedig azt mondja, ha egyszer eldöntötték hogy nem akarnak akkor később sem fogok kelleni nekik. Nagyon szimpatikus ez a cég, csak nem tudom mit gondoljak. Ti mit tennétek a helyemben?


Esetleg annyit érdemes még kiemelnem, hogy (nem saját hibából) késtem kb. 20 percet az interjúról (amint láttam, hogy késni fogok jeleztem is nekik). Mondták semmi gond az ilyen előfordul (Budapesten volt és vidékről mentem fel) és hogy nem fog a késés beleszámítani. Nem tudom ezt csak azért mondták-e, hogy megnyugodjak vagy sem, azért leírom mert szerintem jelentőséggel bír.



2023. júl. 10. 00:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha szimpatikus a ceg, akkor jelentkezz ujra, hatha. De ha szeretnel dolgozni add be mashova is a jelentkezesed, nem kell a dualisban gondolkodnod feltetlenul. Kicsit tul van hypeolva.
2023. júl. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!