Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvin még mindig feldolgozás...

Felvin még mindig feldolgozás alatt és 0 pont?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Tudom, hogy már sokan kérdeztek ezzel kapcsolatban de sokan vagyunk még akinek még mindig feldolgozás alatt van tanúsítványa vagy egyéb dokumentuma?


Holnap éjfél a határidő és egyszerűen nem hiszem el, hogy még mindig nincs feltöltve az eredmény. 1 tantárgyból kiegészítőt, 1-ből meg ismétlőt csináltam és 20-án kaptam meg a 2db tanúsítványt. Természetesen örömömben az volt az első, hogy feltöltöttem amint hazaértem, azonban rá 1 hétre jött az e-mail, hogy ez éven NE töltsük fel és majd közhiteles nyilvántartásból lesz átemelve. Eddig még ezt nem sikerült átemelniük természetesen, azonban manuálisan én feltöltöttem már 20 napja. Tegnap felhívtam a Felvi ügyfélszolgálatát, ötödszörre fel is vették és azt mondta egy nő, hogy az e-mailem alapján látja, hogy fel van töltve, de ki kell várni, hogy feldolgozzák, valamint, hogy a 12. az a felvételizőkre vonatkozik és nem jelenti azt, hogy fel is lesz addig dolgozva. Az a baj már nem először hívtam őket és már előfordult, hogy nem volt az illető valami kompetens aki felvette, és butaságot mondott, szóval kicsit aggaszt már ez a dolog, hogy még mindig 0 pont már csak amiatt is, hogy más meg érdekes módon már látja 1-2 hete és már csak várnia kell a 26-át. Egyéb speciális dokumentumok és nyelvvizsga az már hitelesített, de azt már év elején feltöltöttem.


Nyilván a rám eső részt megettem és a többi rajtuk múlik, de mégsem szeretném, hogy valamilyen hibájukból legyen valami gikszer..


Nektek mi erről a véleményetek és ki jár még hasonló cipőben jelenleg?



2023. júl. 11. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Jelen.

Ennél a kérdésnél én voltam a 2. válaszoló, ott a véleményemet is leírtam:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__magya..

2023. júl. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A holnapi határidő a diákokra vonatkozik. Amit addig feltöltesz, az fel lesz dolgozva a ponthatárok kihirdetéséig. Fölösleges emiatt hívogatni az ügyfélszolgálatot, csak túlterheled a rendszert, legyetek türelemmel.
2023. júl. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak ma jelentek meg a pontok, sajnos ez van. 26-ig mindenképp rendeződni fog nálad is. :)
2023. júl. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!