Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A felvim 0 pontot ír, ez...

A felvim 0 pontot ír, ez normális?

Figyelt kérdés

12.-ig le kell adni minden dokumentumot, de az én orvosom szabin volt ezért az alkalmasságit csak tegnap (10.-én) tudtam leadni, az érettségimet és a nyelvvizsgámat is leadtam ekkor (habár ezeket elvileg nem kell). A felvim még mingig 0 pontot ír. Holnap van a határidō és why kicsit félek.

A dokumentumot állapota "továbbítva feldolgozásra"



2023. júl. 11. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nem tudják egy nap alatt feldolgozni mikor most a leadási határidő miatt is dömping lehet. Leadtad időben úgyhogy felesleges aggódni miatta, pár nap és látod a pontot.
2023. júl. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Az én pontjaim sincsenek még fent. Tegnap töltöttem fel manuálisan a tanúsítványomat (mivel magától nem jelent meg), de még mindig csak Továbbítva feldolgozásra, éppúgy, mint neked. Én úgy gondolom, hogy mi betartottunk minden vonatkozó szabályt és határidőt, ezért muszáj, hogy rendben legyen minden a jelentkezésünkkel. Akkor is, ha a felvisek el vannak úszva az adatok rögzítésével az idei sok jelentkező miatt.
2023. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem mindent a kozponti nyilvantartasbol vettek at mert oklevel alapjan felvetelizek, es van olyan szak ahol nekemis 0 pontot ir, mar irtam az egyetemnek is ezzel kapcsolatban es azt irtak vissza hogy majd ok rogzitik a pontokat

Engem annyira aggaszt folyton azt nezem mikor valtozik😅😅 egyebkent enis feltoltottem 10.-en az oklevelem hogy biztosra menjek es tegnap az jelent meg h nem volt ra szukseg mert a nyilvantartasba benn volt

2023. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!