Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vajon elég lesz idén 268 pont...

Vajon elég lesz idén 268 pont pszichológia szakhoz?

Figyelt kérdés

Mivel idén eltöröltek több fele előírást is, ezért remenykedek , hátha bekerülők idén erre a szakra.

De ezen kívül megjelöltem gazdaság és menedzsment képzést , harmadiknak meg a jogász képzést ( de sajnos oda szerintem nem fognak felvenni )

Szerintetek hogy fognak idén alakulni ezek a ponthatárok?


Szívesen mennek egyetemre, bár tanulni nem annyira szeretek, de ha az első helyre vesznek fel és azt tanulgatom ami erdekel , akkor ez biztos meg fog változni.

Ezr is megszerettem volna kerdezni, ti hogy tanultok ?

És mi van ha oda vesznek fel ami anyira nem erdekel? Mármint biztos mindenki akit oda vesznek fel azt érdekelni fogja a szakja, de gondolom vannak Butabbak is, akik nem annyira tanulnak majd , de ok is le szoktam diplomázni szóval szerintetek ha így van és a másik kettő helyre vesznek fel akkkr is maradjak ott ami lehet idopazarlas kicsit de diplomazzak le?


Meg mondtak hogy menjek inkább bolcsesznek mert azt könyebb elvégezni , de ilyen bufeszakra nem akartam menni, mert olyan fura emberek jelentkeztek az osztályból oda pl volt ilyen incel de mondtak hogy azt mindneki el tudja végezni. Ez tényleg így vagy?



2023. júl. 11. 23:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
93%
Most hogy eltörölték a ponthatárt, ugye nem számít ha négy tárgyból buktam érettségin? Szerintetek felvesznek agysebészetire? Én biztos vagyok magamban mondjuk....Lehet meg kéne próbálnom a plasztikai vagy szívsebészetit is.
2023. júl. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
94%
Én úgy gondolom, maga a kérdező is csak szórakozik. Aki valaha is gondolkodott egyetemen, az pontosan jól tudja, hogy melyek azok a szakok, amelyek mindenhol magas ponthatárt jelentenek, ráadásul a kérdező helyesírása is azt tükrözi, hogy csak trollkodik, mert ilyen írásképpel az embernek nincs annyi magához való esze sem, hogy az *egyetem* felmerüljön opcióként. Az egyik válaszra jött kommentje is túlreagált volt, direkt várta, hogy kibe lehet belekötni.
2023. júl. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
91%
hashtag pszichopata??????????????????????????
2023. júl. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem is vettem észre.De jól eltűnt a kérdező...
2023. júl. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
87%
Igen, #21-es, az agysebészet az játszhatna a kérdezőnél. Persze nem mint orvos, hanem mint alany. Ha kicserélnék az agyát, máris mehetne egyetemre...
2023. júl. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem bántásból de valamennyire egyet tudok érteni az előttem szólókkal, és én aztán tényleg 0 tanulással kínlódtam végig a sulit, de mégis összehoztam 375 pontot, két emelt érettségivel, és két nyelvvizsgám is van. Szóval vagy engedd el ezt a pszichológiát, és pótfelvin keresgess valami egyszerűbb szakot, bár ennyi pont már lassan az önköltséges büfészakokra se nagyon elég. Vagy másik opció, hagyj ki egy évet, gondold át magadban mit szeretnél, és ezért mennyit vagy hajlandó megtenni, és érettségizz le újra.
2023. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos nem lesz eleg, a pszichologiara ugye meg eloiras az emelt is, tehat boven megkene lennie a 400 pontnak. Enis fontolora vettem egyebkent de lemondtam rola egyenlore :)
2023. júl. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
84%

Ha megnézed a korábbi évek ponthatárait és a jelentkezők számát, akkor látod, hogy egyértelműen kevés.

435-440 ponttal próbálkozz minimum.

2023. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%
268 ponttal amúgy se vesznek fel sehova tekintve , hogy 280 a minimumponthatár amit el kell érni ezalatt max FOSZK-ra mehetsz
2023. júl. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
#29: Ez idén már nem igaz. Néhány szak esetén eltörölték vagy levitték a minimum ponthatárt, így előfordulhat, hogy valahova felveszik ennyi ponttal, de az biztosan nem pszichológia lesz.
2023. júl. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!