Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Felvin elutasították a bizonyí...

Felvin elutasították a bizonyítványomat mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is Ukrajnában születtem és ezért a bizonyítványom is ukrán de én csak a magyar fordítását küldtem el és most azt írja elutasítva mert kellett volna az ukrán vagyis az eredeti nyelven is


Ilyenkor tehetek még valamit vagy fogadjam el hogy nem megyek egyetemre



2023. júl. 13. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Amit tudsz tenni az annyi, hogy felhívod az ügyfélszolgálatukat. Ha van bármi olyan megoldás, amivel tudod pótolni a papírt, ők tudni fogják.
2023. júl. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudtam, hogy ilyenkor hiánypótlási kérelmet írnak ki...
2023. júl. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem kellett volna kapnom egy emailt vagy valamilyen üzenetet?


És ezt a hiánypótlási kérelmet hol tudom megnézni?

2023. júl. 13. 09:49
 4/7 anonim ***** válasza:
24%

Nem akarok bunko lenni...de ehet varni kellene az egyetemmel meg.

Ha nem egybol magadtol gondolod hogy fu felhivom oket gyorsan hanem itt pocsekolod az idot....

Na meg aztan tudni illene ilyen korban, hogy minden ilyen hivatalos dokumentumot eredeti masolatban kuldod plusz a forditas amit remelem kozjegyzovel csinaltal hivatalosan

2023. júl. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Július 18-ig van a (pótlási) határidő külföldieknek. Biztos, hogy nem tudnád újra feltölteni az adott dokumentumot?
2023. júl. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 Nem tudom, nincs hozzáférésem a felülethez. A dokumentumoknál nem kéri, hogy tölts fel valamit, mert hiányzik? Nézz körül, biztosan van rá megoldás!
2023. júl. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg felhívni az oktatási hivatalt is, azt hallottam ott hamarabb felveszik
2023. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!