Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elvégzem a 10 hónapos...

Ha elvégzem a 10 hónapos rendőrképzést, akkor aláíratnak velem szerződést, hogy utána mennyi ideig kell rendőrnek lennem?

Figyelt kérdés
Ha valami miatt mégsem szeretnék a pályán maradni, amiatt kérdezem.

2023. júl. 20. 11:08
 1/6 anonim válasza:
83%
Nyilván.
2023. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A képzés megkezdése előtt aláíratják.
2023. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De ez mennyi időre szól?
2023. júl. 20. 11:26
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Felsőoktatásban egy úgy működik, hogy annyit kell dolgoznod Magyarországon (bár nem feltétlenül akként amint elvégeztél), amennyi félévet elhasználsz, vagy ki kell fizetni a képzés árát. Nem tudom mennyi, de szerintem valami hasonló lehet, hogy akkor ez esetben rendőrként mondjuk 1 év.
2023. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Haverom most végezte el, és 2 évet irattak vele alá. Ha elkezded a sulit azt hiszem egy hònapod van visszalépni, ha addig visszalépsz semmilyenféle következménye nem lesz. Utána nincs visszaút, ha megunod, kilépsz akkor vissza kell mindent fizetned, akár képzés közben gondolod meg magad, akár rendőrként.

Én is akartam menni, de mára annyira egy 0 lett a pálya, hogy inkább kihagyom. Minap voltam a rendőrségen, és olyan ,,okos" rendőrt kaptam, hogy a jelentésben amit leírt egy helyes szót nem sikerült leírnia. Mindben volt helyesírási hiba szinta, és úgy fogalmazott, mint egy óvodás. Ráadásul a keze is úgy remegett, mint aki már 20 éve alkoholista.

Tojnak mindenre, a bűnüldözés mára már csak mese, aki ártatlan azt megcseszik nagy összegekre, aki meg tényleges bűnöző az éli világát. Most károsítottak meg igen nagy összeggel, és a rendőrök tojnak rá, mert ezektől akik tették még ők is rettegnek. Ennyit erről. Köszönöm, ilyen gyáva bagázsban nem is akarok részt venni soha.

2023. júl. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!