PTE levelező képzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok, felvettek a Pécsi Tudomány Egyetem sportszervezés szakára. Viszont tudom (igen akkor is tudtam mikor felvételiztem ,de úgy voltam vele,ha idevesznek fel majd akkor/most meglátom mi lesz ) ,hogy itt nem úgy van a levegőben tagozat mint máshol,itt egy héten keresztül be kell járni havonta. Viszont én szeptembertől teljes állásban fogok dolgozni óvodapedagógusként, és kötve hiszem ,hogy engem havonta elfognak engedni egy hétre. Esetleg van itt valaki,aki szintén levelezőre jár a Pécsi Tudomány Egyetemre,ha igen ,ti hogy oldjátok meg teljes munkaidő mellett a konzultációkat? A fönökeitek hogyan állnak ehhez?

A válaszaitokat előre is köszönöm.



2023. júl. 27. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

"Esetleg van itt valaki,aki szintén levelezőre jár a Pécsi Tudomány Egyetemre,ha igen ,ti hogy oldjátok meg teljes munkaidő mellett a konzultációkat? A fönökeitek hogyan állnak ehhez?"


Home officeban dolgozom egy multinál Scrum Masterként, teljesen rugalmas időbeosztásban, projekt alapon. Annyit csinálok hogy ami azon a héten lenne feladatom azt megcsinálom előző héten és kész. A főnökömet sem zavarja, sőt örül hogy ilyen érdekes területen képzem tovább magamat :)

2023. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen ,aki home officeba van annak oké. :) Arra lennék kíváncsi, hogy az hogyan oldja meg aki nem vállalkozó / nem home officeban dolgozik.
2023. júl. 27. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!