Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 31 évesen késő elmenni kereske...

31 évesen késő elmenni kereskedelem és marketing alapszakra?

Figyelt kérdés
Van már egy diplomám, de az szociális szféra. Most jelentkeznék majd kereskeelem és marketing alapszakra és az angol, illetve a német nyelvet is most kezdeném el tanulni. Félek attól, hogy túl későn vágnék bele, már kicsúsztam az időből ennyi idősen. Mi a véleményetek? Az Edutust illetve a Metut néztem ki.
2023. júl. 27. 14:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sosem késő tanulni, ha elszánt vagy.


És multinál dolgozol.

2023. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem késő, sőt már dolgozhatsz is a szakmában már az egyetem alatt. Engem is úgy vettek fel a mostani helyemre, hogy még csak jártam az egyetemre (amit egyébként 46 évesen kezdtem el, ha ez számít valamit és 49 évesen végzek).
2023. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!