Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok iskolát ajánlani?...

Tudnátok iskolát ajánlani? Legjobb lenne olyan ami után ugyanúgy jár családi, illetve diák igazolvány

Figyelt kérdés
A Soterlinet, Efeb-et, Hepat néztem elsősorban, de őszintén egyiket sem érzem biztosan jónak. Sajnos tegnap kiderült, hogy nem vettek fel egyetemre, szeretnék addig tanulni (dolgozni) de nem tudom hol. Gazdasági képzések érdekelnének (export koordinátor, pénzügy-számvitel, marketing) Nagyon köszönöm, ha segítesz.

2023. júl. 27. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szakképzési centrumokban keresgélj.
2023. júl. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1.!köszönöm a válaszod, megnezem.
2023. júl. 27. 19:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak nappali képzésen fog járni diákigazolvány.

Szakközépiskolában jár diák nappalin.


Ilyen efeb oktatási központban nem fogsz "rendes" diákigazolványt kapni. Amit igényelhetsz az összesen arra lesz jó, hogy a suli és a lakcímkártyán szereplő lakóhely közötti utazás esetén kérhetsz fél árú jegyet. Ennyi összesen.

2023. júl. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudnátok ajánlani sulit? Köszönöm
2023. júl. 27. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Én jártam az efeb oktatási központba, diák az nincs, de a képzéssel elégedettek voltunk. Én is úgy tudom, hogy csak szakközépben van diák.
2023. aug. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is el akartam végezni egy tanfolyamot, de annál a képzésnél ahol lett volna diák, ott 2 éves a képzés és számomra lehetetlen időbeosztásban lett volna az oktatás. Természetesen akinek van tengernyi ideje annak jó lehet. Én a meló és család mellett nem tudtam vállalni. Most az EFEB suliba végzek egy tanfolyamot, igaz nincs diák de 5 hónap a képzés és online vannak az órák.
2023. aug. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!