PTE-TTK levelező tagozat ?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tegnap felvételt nyertem a PTE TTK sportszervező szakára. Viszont tudom,hogy ott úgy van a levelezősök konzultációja,hogy havonta egyszer egy teljes hét. Így érdeklődnék azoktól akik oda járnak,hogy lehet kedvezményes tanulmányirendet kérni? Ugyanis engem a munkahelyemről nem fognak elengedni havonta egy teljes hétre.

2023. júl. 27. 21:22
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem egy válaszomban leírtam,hogy tudtam az itteni rendszert de nem mivel nem ide adtam be első helyen,úgy voltam vele ,hogy remélhetőleg úgyse ide vesznek fel ,és nem kell ezzel foglalkoznom ,ha meg ide majd meglàtom akkor mi lesz vele . A munkahelyemmel meg elég jól keresek és szeretem is ,így evidens ,hogy egy levelező tagozat miatt (ami nem levelező) nem fogok munkahelyet váltani. Meg ezt egy épeszű főnök sehol se támogatná ,hogy egy dolgozója havonta szabira menjen egy hétre. Pláne nem ,egy új dolgozónak. Úgy emiatt tuti nem fogok munka helyet váltani.
2023. júl. 31. 08:25
 12/12 A kérdező kommentje:
11.választ senki ne vegye magára! Egy alpári válaszra írtam ,amit jelentettem a moderátoroknak és hála Isten eltávolították. Köszönöm mindenkinek a segítséget. :)
2023. júl. 31. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!