Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2 éves érettségi letétele?

2 éves érettségi letétele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Google nem igazán szeretett volna velem barátkozni ezért kérdezem meg itt;

2 év alatt szeretném letenni az érettségit. Ezt azt hiszem esti/levelező/távoktatás során lehet letenni (egyáltalán nem vagyok benne biztos), továbbá fogalmam sincs hogy az első kettő pontosan mit jelent.


18 éves vagyok, jelenleg szakiskola 11. évfolyamába járok, azt tudom hogy csinálhatom a két iskolát egymás mellett ameddig mind a kettőben eleget tudok tenni.


A segítséget köszönöm!



2022. aug. 11. 19:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én olyat hallottam, hogy hétfőn+szerdán volt 15-20 óráig ilyen esti oktatás. Többet nem tudok erről.
2022. aug. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha 10. osztályod meghan, akkor estin csak 1 év az érettségi. De jobban jársz, ha nappalin maradsz, mert ezek az esti képzések a „legyenmegakettes” szintig jó, ha megtanítanak, és rengeteget kell önállóan tanulnod és utánanézned dolgoknak.

Az esti azt jelenti, hogy esti tanrendben (délután-este) kell járnod az órákra. A levelező pedig azt, hogy csak átküldik az anyagot, és ritkán (mondjuk kéthetente 1 szombaton) be kell menni egész napra.

2022. aug. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!