Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egyetemre, hogyan történik a...

Egyetemre, hogyan történik a beiratkozás?

Figyelt kérdés
Július 26-án felvettek de még semmi nem jött csak a besorolási határozat. Milyen adatokat kellesz be küldenem az egyetem részére? Nekem teljes online munkarend lesz, egészségügyi okok miatt.
2023. júl. 30. 12:44
 1/4 Justinianus ***** válasza:
32%
Várj még egy hónapot, és ha addig sem jön semmi, akkor reklamálj.
2023. júl. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
A beiratkozáshoz egyszer biztosan be kell majd menned. Augusztus végén vagy szeptember elején szokott lenni. A "tanév rendje" nevű dokumentumban szokott lenni, az egyetem weboldalán.
2023. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk tavaly le kellett adnunk egy neptun kervenyt es azzal el lett intezve a beiratkozas.
2023. júl. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem be kell majd mennem személyesen, igazolványokkal, és vinnem kell az összes releváns bizonyítványomat (középiskolai biz., érettségi biz., érettségi tanúsítvány, nyelvvizsga biz.) eredetiben és fénymásolatot is róluk.
2023. júl. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!