Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 274 pontal hova potfelvetelizn...

274 pontal hova potfelveteliznetek? Kereskedelem es marketing van tevben ha nem tetszik akkor a mestert azt mar mas fajta szakon is vegezhetem. Ha szivesen lennek ado szakerto akkor erdemes erre a szakra menni vagy eleg egy tanfolyam is?

Figyelt kérdés

Kereskedelem es marketing van tevben ha nem tetszik akkor a mestert azt mar mas fajta szakon is vegezhetem. Igazabol az online marketing erdekel leginkabb de ahhoz nem tudom segitsege ez a szak, elviekben lehet belole mesterezni.

Ha szivesen lennek ado szakerto akkor erdemes erre a szakra menni vagy eleg egy tanfolyam is?

Köszönöm előre is



2023. júl. 31. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
33%
Haat a Huangyozou akku gyár szívesen vár.
2023. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
274 ponttal szerintem te inkább ne akarj semmiféle adót megszakérteni, ez körülbelül az a színvonal, hogy helyesen le tudod írni a nevedet és összecsavarozod a 2 csavart amit eléd raknak 1 gyárban. Régen 280 pontot el kellett érni minimum, te meg már a mestert tervezgeted. Jó hogy nem egyből a Harvardon akarsz PhD-t csinálni és tanulmányi ösztöndíjas kutató lenni atomfizika területen...
2023. júl. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Szerintem csinálj még egy nyelvvizsgát vagy egy emeltet, az még dobna a pontjaidon. :) Nekem a 430 se volt elég az én szakomhoz.:(
2023. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Online marketinghez ez a szak kapcsolódik a leginkább.

Ha adószakértő akarsz lenni a tanfolyam nem elég, kell felsőfokú végzettség is hozzá, előfeltétele, talán a tanácsadó amihez csak középfokút kérnek. Mehetsz ezzel is a szakértői tanfolyamra, de a pénzügy-számvitel szak hasznosabb lenne hozzá, viszont az jóval szárazabb, nehezebb tanulni.

2023. aug. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagy egyetemre való ilyen kevés ponttal.
2023. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
65%
Ne ess kétségbe, ha te akarsz menni egyetemre akkor igenis képes vagy rá, és ne hallgass arra hogy nem vagy odavaló. Nem tudom hogy ennyi pont jött ki neked, de ezen még lehet változtatni, csak ne add fel. Tényleg érdemes lenne még csinosítanod egy nyelvvizsgával mondjuk. Sok sikert kívánok!
2023. aug. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem várj egy évet, addig meg tudsz csinálni egy nyelvvizsgát vagy egy emelt érettségit és több ponttal nagyobb eséllyel kerülsz be.
2023. aug. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm azóta kiderült, hogy 300 pontom van (mivel arra a szakra amire jelentkeztem nem volt jo az angol)

Viszont nehezen döntök az óbudai es a metropolitan kozott talan meg szent Istvan de az nem biztos

2023. aug. 2. 18:35
 9/13 anonim ***** válasza:
3%
Nagy öröm és segítség ez a magyar családoknak.
2023. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
#9 Kit érdekelnek a magyar családok?
2023. aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!