Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pénzügy-számvitel alapképzést...

Pénzügy-számvitel alapképzést megéri elkezdeni második diplomaként 25 évesen?

Figyelt kérdés

Most fogok végezni mesterképzésen, de az országban sajnos nem túl jók a karrierlehetőségek a szakommal, ezért szeretnék egy másik képzést is, és felmerült bennem a pénzügy-számvitel. Mennyire éri meg 25 évesen, önköltségen belekezdeni a képzésbe? Illetve vidéken szeretnék élni, mennyire jók Budapesten kívül az elhelyezkedési lehetőségek?


Köszönöm a válaszokat előre is!


(Mesterképzést azért csináltam a szakomból az alap után, mert az alapképzés nálunk önmagában semmit nem ér.)



#egyetem #közgazdász #pénzügy-számvitel szak
2023. aug. 3. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Mit tanultál eddig?
2023. aug. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
9%
Akkor már ha mindenképp kell a 3. diploma valami piacképesebbet csinálnék, nem egy ilyen közepesen sz@rt.
2023. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Pénzügy számvitel hosszú távra nem lesz jó. Az AI átfogja venni ezt a területet, legalábbis magy részét. 10 év múlva már biztosan nem lesz szükség ennyi szakképzett személyre. Inkább valami hasznosabbat tanulj, gepeszmernök, villamosmérnök..stb
2023. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pszichológus leszek hamarosan. Gondolkodom még a közgazdasági adatelemzőn, vagy más olyan szakon, ahol lehet adatelemzést tanulni
2023. aug. 4. 08:33
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Pszichológuskènt mièrt nem mèsz el kórházba dolgozni?
2023. aug. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

"Most fogok végezni mesterképzésen, de az országban sajnos nem túl jók a karrierlehetőségek a szakommal"

"(Mesterképzést azért csináltam a szakomból az alap után, mert az alapképzés nálunk önmagában semmit nem ér.)"

"Pszichológus leszek hamarosan"


Mióta nem lehet pszichológusként jó karriert csinálni?


Ha semmiképpen nem akarsz elkezdeni dolgozni, én mást csinálnék a pénzügy helyett pl jogot

2023. aug. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsenek az országban szabad klinikai pozíciók, ha vannak is, azokat ismerősök kapják... nekem sajnos nincs a területen ismerősöm, meg a többmilliós képzésekre sincs pénzem. Amúgy ez lett volna az álmom, csak ez nem így megy sajnos
2023. aug. 4. 10:32
 8/9 A kérdező kommentje:
A jog sem hangzik rosszul, köszönöm! Csak az a baj az is 5 év és még ahhoz is kellenek diploma utáni képzések, azt már úgy picit soknak tartom
2023. aug. 4. 10:32
 9/9 anonim ***** válasza:
81%
Nézd meg a joggal kapcsolatos kérdéseket az oldalon. Mostanában sokan panaszkodnak arra, hogy jogászként nem tudnak elhelyezkedni, anmyira túlképzés van belőlük. Én a pénzügy-számvitelt választanám.
2023. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!