Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ADHD-val érdemes elkezdeni a...

ADHD-val érdemes elkezdeni a gyógyszerészetit? (SZTE)

Figyelt kérdés
Egy átlagos tanulónak mondanám magamat, aki bejutott a gyógyszerészetire, de fél hogy nem tud olyan jól teljesíteni...vannak napok amikor egyszerűen csak nem ragad meg bennem semmi anyag...máskor meg jól megtanulom...

2023. aug. 5. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Értelem szerűen nagyobb kihívás lesz elvégezni, mint egy ADHD nélküli embernek, de nem lehetetlen, ha kellően odateszed magad, sikerülhet. Ismerek olyan embert, aki ADHD-val lett fizikus, ma már egyetemen tanít, mellette pedig kutat. Nem lesz egyszerű menet, de ha tényleg ez érdekel téged, akkor ne hagyd, hogy a betegséget visszatántorítson tőle. Legalább próbáld meg, nehogy benned legyen a ,,mi lett volna ha..."
2023. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ADHDval és még néhány mentális betegséggel kezdem most meg a végzős 4.évemet.Az biztos,hogy sokkal nagyobb kihívás,mint ilyenek nélkül,de sokkal nagyobb büszkeség is lesz a végén,hogy ezek ellenére is képes voltam állni a sarat,méghozzá nagyon jó eredményekkel.( Eddig minden félévemben 4.7 vagy felette volt az átlagom).

Szerintem vágj bele :).

2023. aug. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 piranja ***** válasza:
100%
"vannak napok amikor egyszerűen csak nem ragad meg bennem semmi anyag" -- istenem ha tudnád nekem hány ilyen napom volt :D :D :D
2023. aug. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Amíg nem kezdesz el ott tanulni sosem fog kiderülni, hogy "érdemes-e", szóval vágj bele szerintem, sok sikert!
2023. aug. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
51%

ADHD miatt nekem az egyetem nem sikerult. Nem is volt eros egyetem. Volt egy felev amikor csak 5-osom volt, aztan amint romlott az allapotom mert kezeles-rezisztens major depresszios is vagyok, ez a ketto igy egyutt engem dobott a tarsashazi kukaban majd elvittek.


Szoval kinyomtak egyetemrol, mehtek gyarba. Kva jo eletem van, imadom. DE ez se jo az se jo, bent bmeg ne mtudok figyelni se, otthon 4x kell 2 mondatot elolvasni hogy ertelmezzem mert ilyen fel-tudat allapotba kerulok ahol nincs semi agy lekapcs aztan vissza JA akkor mirol volt eddig szo? resz jon.


Doki persze elhiszi? Azt mondja lusta vagyok, de felirja. Major depr. miatt nem akarok csak aludni? "munkakerulo" vagyok".


Jah igen.... mehet mindegyik... na mindegy... ugyis vege hamarosan ezt nem elhet leelni ezt a fost es csak 20-on vagyok. 25 ember 25. Kinek tartozom ennyi szarral minek szarozok ennyit? Aztan jonnek hogy sapitozok meg sajnaltatom magam IGEN mert ez van mar evtized ota, a masik meg szuletesem ota. Bajod? Akkor menj tovabb.


Ah felesleges az egesz... beszelni rola.. karokodni. magyarazkodni... ugyis az a vege ami...semmi

2023. aug. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!