Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átsoroltak önköltséges képzésr...

Átsoroltak önköltséges képzésre,és lenne erről néhány kérdésem?

Figyelt kérdés
A költség fix minden félévre,vagy kreditek alapján nézik(mivel őszi félévben nullát,tavasziban pedig csak kettőt kell felvennem)?

2023. aug. 6. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
A félévet kell kifizetned, mindegy, hogy mennyi tárgyat veszel fel.
2023. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
2 kreditre valószínűleg lehet kérni kreditarányos csökkentést.
2023. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2es


Az első félévben nem is lenne órám,csak felvenném a szakdogát,a köviben pedig csak a 2 szakdogás órám lenne

2023. aug. 7. 21:24
 4/4 piranja ***** válasza:
Nem tudom ez mennyire segítség, de én hasonló szituban voltam. Önköltségesen voltam mert az állami féléveim elfogytak egy előző alapképzés után és az utolsó félévemre egy tárgyam maradt + az államvizsga. Ilyenkor az történt ,hogy írni kellett egy kérelmet, majd elutaltam a tandíj összegét, mert csak akkor tudsz ugye beiratkozni a félévre. Mikor a kérelem elbírálásra került, akkor pedig visszautalta azt az egyetem a számlámra. Érdeklődj mindenképp a tanulmányi osztályon, hogy milyen lehetőségeid vannak. Nekem azt mondták, hogy egy két tárgyra nem kell teljes összeget kifizetned, csak minimálisat, ahogy az előző hozzászóló írta, vagy mint az én esetemben visszautalják az egészet.
2023. aug. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!