Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Magisteres emelt fizika...

A Magisteres emelt fizika kurzus a nulláról is segít felkészülni?

Figyelt kérdés
Az októberben kezdődő online érdekelne. Vagy érdemesebb tantermi oktatásra bejárni?

2023. aug. 7. 03:40
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

A felkészítő tematika jónak ígérkezik. A honlap szimpatikus, jó felépítésű, elég részletes. Számomra szimpatikus.

Mivel érettségi felkészítő, ezért szerintem inkább kiemelten az ott szereplő feladatokra és feladattípusokra fogtok koncentrálni. Hasznos tud lenni egy ilyen felkészitő, hogy minél több pontot el tudj érni az érettségin

Tantermi akkor válaszd, ha feltétlen szükséges számodra a tanár személyes jelenléte, ha nem vagy nehezen tudsz önállóan tanulni.

Online óra: hasznos tud lenni, ha képes vagy az önálóbb tanulásra, előnye hogy nem kell utazni, illetve hogy visszanézheted az órákat, azaz, ha valamit nem értettél elsőre, akkor jobb választás lehet.

2023. aug. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Mit értesz azalatt, hogy nulláról? Nem tudsz konkrétan kb. semmit fizikából vagy mire gondolsz?
2023. aug. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Ny. Zolit, a tanárt személyesen ismerem, valami fantasztikusan tudja előadni az anyagot, merem ajánlani.

A nulla és nulla tudás között viszont van különbség, ha 10 éve nem csináltál meg egy egyenes arányosságot sem, akkor azért eléggé melós lesz, különösen az eleje. Ha azért érdekelt anno a dolog, meg van némi matekos alapod is, akkor nem lesz ez olyan kegyetlen.

Mindenesetre a felkészítő arról szól, hogy a diákok legnagyobb részének tudjon segíteni, így szerintem nem lesz gond. Ha minden igaz, van fenn online óra, így láthatod, hogyan dolgozik.

2023. aug. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Unokatestvére velük készült fel a matematika érettségire. Sajnos a közepiskolai matematikai tanárra nem állt a helyzet magaslatán... és ezzel nagyon enyhén fogalmaztam.

Nagyon gyengén sikerült az érettségi hozzá képest 36% lett kozepszinten,ami rossz eredmény, mert többre lett volna képes.

Következő ebben élment hozzájuk felkészítőre következő évben 95% középszintű érettségit írt.

Tény is való, hogy jók voltak a matematikai alapkézségei. Abból is látszik, hogy kesőbb a gazdasági informatika szakon sem volt baj a matekos tárgyakkal, vagy a logikát igenylőkkel.

Ő az online lehetőséget választotta. Neki ez megfelelő volt mert visszatudta nézni az órákat. Hozzateszem gyakorolt pluszban is itthon elég sokat még tényleg mindent megtett a sikeresség érdekében.

2023. aug. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Én három év kihagyás után kezdtem készülni náluk emelt matematika érettségire. Ne egy rendes közepiskolai matematikai órát képzelj el. Tematikusan oldottuk meg feladatokat, direkt, kiemelten az érettségin szereplőket és előfodulhatott. Szepen felépípétve könnyebbtől a nwhezebbig... sőt olyat is oldottunk amire már azt mondták hogy ennyire bonyolult nem lesz de ha mégis lenne egy-két csavar ne legyen gond.

Külön tetszett, hogy sok feladatnál külön elmondták, hogy mi az adott feladat buktatói, mi az ami végett sok esetben elrontják logikai szintén a diákok az adott feladatot.

Összességében nagyon elégedett voltam. Az érettségi 90% lett.

Az online választottam, nekem is tetszett a visszanézhetőség lehetősége.

2023. aug. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
KJA: elvégezted már az egyetemet?:)
2023. aug. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Látom Ricsi, hogy még mindig savanyú a szőlő :) sikerül már viselkedned az interneten, vagy még mindig alázod a diakjaidat?
2023. aug. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!