Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetséges 8 hónap alatt...

Lehetséges 8 hónap alatt egyedül felkészülni emelt fizika érettségire?

Figyelt kérdés

Gimnáziumban tanultam fizikát, de annak már 2 éve, így a nulláról kezdeném.


Az őszi érettségire szeretnék jelentkezni.



2021. jan. 8. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A kísérleteket nem tudod otthon gyakorolni, elvégezni. Ha azt megoldod valahogy, és mellette mindent beleadsz, akkor igen.

Lehet, nem lesz 100% (de simán lehet, ha megy olyan jól), viszont meg lehet csinálni.

2021. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy különtanárral jobban járnál, hidd el heti egy alkalommal nagyobb fejlődést érhetsz el 8 hónap alatt egy tanárral mint egyedül. Főleg ha egyedül és a 0-ról kezded 2 év kihagyással. Nem azt mondom, nem lehetetlen, de biztosabbra mennél vele.
2021. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kérdező dettó így vagyok. Ugyanúgy 2 éve érettségiztem, mindent elfelejtettem már fizikából. viszont én most májusban megyek belőle megírni.
2021. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm🙂


3. Válaszoló te, milyen könyvekből készültél?

2021. febr. 8. 14:55
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Mozaikos fizika könyvek 9-12-ig.és az ötösöm lesz fizikából. Háát.. El kell hogy mondjam, az egész nem ér semmit magántanár nélkül. (szerintem) én tavaly voltam már egyszer így emeltezni, hogy magamtól készültem fel, mondanom sem kell hogy milyen lett, ha már megint mennem kell emeltezni :/ azért ez a könyv nem annyira tanít meg az emelt szintre. Sajnos. És a fizika elég "terebélyes" tantárgy, így hát nekem csak tanár segítségével sikerül megértenem a dolgokat. De ez csak az én véleményem. :) remélem idén már sikerülni fog, mert már azért sok ez 😔
2021. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted lehetetlen egyedül felkészülni?
2021. febr. 9. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Végül sikerült magadtól megoldani?
2021. okt. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!