Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy magyar LLM mennyit ér?...

Egy magyar LLM mennyit ér? Akár CV-ben, munkaerőpiacon, akár megszerzett tudásban?

Figyelt kérdés
Egyre több embert látok, hogy itthon csinál LLM képzést és kiváncsi vagyok mennyit ér egy ilyen mondjuk a Pázmányon vagy az ELTE-n (esetleg a Károlin). Főleg nyugati egyetemekhez viszonyítva (természetesen elsősorban nem a top intézményekhez hasonlítva, mint Oxford vagy Cambridge, hanem az átlagosabbakhoz, megfizethetőbbekhez) érdekelne. Ha bárkinek van tapasztalata, hallomása ezekről, szívesen meghallgatom!

#egyetem #jog #jogász #ELTE #LLM képzés
2023. aug. 9. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
6%
Jogász vagy, mert ha igen akkor tudnád a választ erre a kérdésre.
2023. aug. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
71%
Én jogi karon végeztem, igaz nem jogászként, személyügyi, munkaügyi és szociális igazgatás szakon. Diplomaosztón szinte csak külföldit láttam LLM szakon xD Én nem is tudtam, hogy erre magyarok is szoktak jelentkezni.
2023. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szoktak, szerintem egyre többen :)


Főleg mert elég olcsó nyugati viszonylatban (kb. 180-250 ezer forint egy félév)

2023. aug. 11. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!