Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ✖️Ezt az alapozót ajánlanátok?

✖️Ezt az alapozót ajánlanátok?

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes mennem egyetem előtt? Javítanom kell az érettségin.



2023. aug. 13. 19:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden ilyen hasznos. Azáltal is, hogy komolyan veszed és tanulsz.
2023. aug. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan egyetem, ahol plusz pontot kapsz, ha részt veszel a képzéseiken.
2023. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lemaradt, bocsi: én ajánlom. A fentebb említett ok miatt is.
2023. aug. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen határozattan hasznos lehet. Esetleg lehet, hogy valahol majd valaminek a kapcsán ezt is figyelembe veszik, de ha mást nem tapasztalt szerzésnek mindenféleképpen.

Egy ilyen dolog azt is jelenti, hogy komolyan veszed a tanulást, ami előnyt jelent és lehet, hogy későbbiekben hasznát is fogod valamilyen szinten.

2023. aug. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha mérnökinfóra akarok menni, akkor melyikre lenne érdemes mennem?
2023. aug. 14. 13:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Hogyan működik az alapozó? Kérlek tudnátok segíteni benne?
2023. aug. 14. 13:26
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg pár fős csoportokban kerültök egy-egy egyetemi vagy az egyetemi követelményeket nagyon jól ismerő tanár keze alá.
2023. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mennyi pontot kaphatok érte, ha egyetemre megyek?
2023. aug. 15. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Többletpontot valószínűleg nem kapsz, tényleg csak annyi előnye van, hogy pár kurzust el tudsz ismertetni. Én a magam részéről pénzkidobásnak tartom, de nyilván kevesebb nem leszel egy ilyentől.
2023. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez az alapozó idén indul először, szóval nem hiszem, hogy tőlünk sok segítséget kapnál, szerintem egyszerűbb ha írsz az egyetemnek ezzel kapcsolatosan, így a plusz pontokra is rá tudsz kérdezni ha nem egyértelmű, bár egyébként ezt is meg tudod nézni az egyetem által kiadott táblázatban, itt a 2.4.-es bekezdésnél van a link, de ajánlom, hogy olvasd el az egészet [link]


Nem tudom mennyi plusz pontot kapsz rá, de ha nem túl sokat én nem mennék rá, csak az érettségire koncentrálnék.

Amit helyette viszont ajánlok az SZTE Junior Akadémia felkészítői, ahogy láttam árban kedvezőbb és az összes ismerősöm meg volt vele elégedve (bár mi biosz, töri, angol tárgyakból voltunk). Erre is jár szerintem valamennyi plusz pont

2023. aug. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!