Szoftverfejlesztést hol érdemes tanulni?

Figyelt kérdés

2023. aug. 18. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Egyetemen, programtervező informatika vagy mérnökinformatika szakon.
2023. aug. 19. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
47%

Én pont nem osztom az egyes véleményét. Szerintem érdemes elvégezni egy intenzív kurzust (nem okj-t, hanem valami tényleg minőségi tanfolyamot aminek az ára is egy millió fölött van általában), és azzal elhelyezkedni a szakmába. Utána menni egyetemre és megszerezni a diplomát hozzá, mert sokkal könnyebben fog menni ha szakmába vagy semmint a 0-áról. Elméletileg ugyan 0-áról tanítják az egyetemen is, gyakorlatilag nagyon könnyű lemaradni és lemorzsolódni.


Ha nem is telik egy jó fajta tanfolyamra akkor érdemes magadtól nagyon intenzíven nekiállni a programozásnak, majd az egyetem mellett elhelyezkedni és folyton szakmába lenni míg tanulsz.

2023. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!