Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem találok megfelelő füzetet,...

Nem találok megfelelő füzetet, melyik a jó minőségű?

Figyelt kérdés
Egy ideje küzdök ezzel, az A4 es spirál füzetet jobban szeretem, de sajnos a hátránya hogy korán le szakad a borító vagy a spirál szét jön, esetleg tudtok jó minőségűt ami kibir egy tanévet és még talán az ár is tűrhető számtalan félét próbáltam de mindig az előbb leirt lett a vége sajnos, előre is köszi a válaszokat

2023. aug. 19. 00:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az Oxford füzetek jöttek be, egyetem alatt ezt vettem, akkor is kicsit drága volt most meg sokkolt hogy azóta mennyi neten... De lehet papírírószeres boltban találni olcsóbbat, nem vettem pár éve. Viszont duplaspirálos és az egyiknél se jött szét meg a lapok és a borító is elég jó minőségű, nem az a lehetvékony szakadós vacak. Voltak olyan füzetek amik nem teltek be egy tárgy alatt mert kevésbé jegyzetelősek voltak, az ilyeneket több szemeszteren keresztül használtam és semmi bajuk nem volt.


[link]

2023. aug. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maruman
2023. aug. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2023. aug. 19. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!