Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ajánlanátok felnőttek számára...

Ajánlanátok felnőttek számára budapesti angol nyelviskolát, ahol tanfolyami (élő vagy online) keretek között minőségi oktatás zajlik, és azért ár-érték arányban is megfelelő?

Figyelt kérdés

Sajnos az egyszerű Google-keresés nem célravezető, mert rengeteg a lehetőség, ugyanakkor azt észleltem, hogy sok a nyerészkedő cég. Hollywood és társai, ahol segítik az egyéni tanulásod, nem érdekelnek. Előny, ha nemzetközileg elismert nyelvvizsgára is felkészítenek.

Kérlek, írjátok le a pozitív tapasztalataitokat!



2022. nov. 17. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasonló keresgélésben vagyok épp én is. Sok nyelviskolát megjártam már, némelyik abszolút nem volt jó, amelyik meg igen, az sokat változott azóta. Nálam egyelőre ez tűnik favoritnak, hozzájuk tervezek beiratkozni év elején: [link]
2022. nov. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A koronavírus (alighanem az, de felőlem akármi, csak az volt az egyetlen jelentős esemény) gyökeresen átalakította a szokásokat. Sokkal kevesebb ember jelentkezik tanfolyamra, van, amelyik nyelviskola teljesen zavarba is jött ettől, elvégre egy épületet húztak fel/béreltek/alakítottak át arra, hogy 4-12 fős csoportos oktatásra alkalmas termek legyenek, és most a legtöbben heart-to-heart módszerben akarnak tanulni, amire elég tanár sincs.

Olcsó meg nincs (ez az ár-érték arány ez egy nagyon foscsi kifejezés), eléggé nivelláltak az árak, mert a követelmények egyformák, aki versenyképes akar lenni (akkreditáció, vizsgaközpont, satöbbi kulcsszavak), annak alkalmazkodni kell. Bár, ha az átlagoshoz képest olcsóbb nincs is, drágább azért mindig van. :D

2022. nov. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!