Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Wizzair Cabin Crew training?

Wizzair Cabin Crew training?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most fogok felköltözni Pestre és mivel egyetemre nem megyek légiutaskísérő képzésre szeretnék jelentkezni. Olvastam hogy a WizzAirnek van képzése viszont én csak az állásra való jelentkezést találtam meg, magát a képzésre való jelentkezést nem sikerült. Lehet nem néztem szét eléggé, esetleg valaki tudna nekem segíteni? Előre is köszönöm!

21 éves lány vagyok.



2023. aug. 22. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

1. WizzAir-t és RyanAir-t (és egyéb ilyen apró fapados mocsadékokat) inkább kerüld el amilyen messzire csak lehet. Főleg dolgozóként.


2. Állásra kell jelentkezni. Az fogja magával hozni a képzést is. Az ilyen kis izéknél nincs csak képzés.

2023. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2023. aug. 22. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az első mondja.

Ha volna még kérdésed nyugodtan írj nekem, légiutas-kísérőként dolgozom.

2023. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Egy másik kérdésben írtam részletesebben, most megtaláltam, bemásolom:


"Tulajdonképpen bárhova a szar fapadosokon kívül.

Tehát bármi ami nem Wizzair, Ryanair, Easyjet, stb.


Amik jók:


SAS - érvényesül a skandináv mentalitás a dolgozókkal szemben is. Laza egy hely, jó fizuval.


Air France/KLM - ők egy fokkal szigorúbban veszik a dolgokat, de "közelebb vannak", könnyebb is hozzájuk bejutni. A fizetés még mindig jó, illetve ők engedik extraként, hogy gyakran nem forduló géppel jössz visza, hanem jópár órát eltöltesz az adott helyen és csak későbbi gépen kell visszajönnöd.


LOT - náluk csak akkor jó, ha az interkontinentális járatokon vagy nagyrészt (ez főleg akkor elérhető, ha alapból Európán kívül sikerül bázishelyet szerezned), az EU-n belüli járataikon hajtósak, semmit nem engednek, de agyon azért nem dolgoztatnak, kevés az elvárás, cserébe a fizu jó.


Közel-keletiek, mint Etihad, Emirates. Lehet akármennyire "idegennek" érezni a Közel-keletieket, légitársaságok szempontjából az egyik legjobbak.

Szigorúak, tartani kell a minőséget és a modort, annyira nem is nehéz bekerülni, vannak hajtósabb időszakok, de cserébe a fizetések óriásiak, az extrák és lehetőségek pedig szinte határtalanok."

2023. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!