Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Muszáj megvennem a helyjegyet...

Muszáj megvennem a helyjegyet a Wizzairen?

Figyelt kérdés
A Wizz hivatalos oldalán vásároltam négy főre repülőjegyet. Az online check-innél nem tudom befejezni a check-int, mivel a második lépés a helyek kiválasztása. Köteles vagyok helyet venni zsíros pénzekért? Nem úgy van, hogy majd a reptéren a felszállási kártyán kapok helyet?

2023. aug. 20. 16:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy köteles, ilyenkor kiosztanak majd véletlenszerűen helyeket. Viszont ilyenkor valszeg nem egymás mellé fogtok ülni. Csak nyomj a tovább gombra.


Meg lehet a társaság több jegyet ad el mint amennyi hely van, ilyenkor lehet otthon maradtok, de ez nagyon-nagyon-nagyon ritka

2023. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is így emlékeztem, de sajnos nem tudok továbblépni az online utasfelvételnél, mert muszáj helyet válasszak, másképp nem enged tovább a rendszer. Van olyan opció is, hogy automatikus utasfelvétel, érdemes azt megvásárolni? Attól tartok, hogy a reptéren bírságot kell fizessek ha nem lesz meg a checkin.
2023. aug. 20. 16:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt ne vedd készpénznek, de asszem 24 órával indulás előtt engedi a checkint helyfoglalás nélkül, előtte nem.


(Régen 48 volt, de csökkentették, hátha elfelejted és fizethetsz a reptéren)

2023. aug. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem veszel ülést, akkor csak az utazás előtt 24 órával tudsz becsekkolni

Akkor lesz olyan opció, hogy nem kell fizetni az ülésert

2023. aug. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az indulás előtt 24 órán belül próbáld meg újra.
2023. aug. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyelőre csak helyfoglalással tudsz becsekkolni. Anélkül majd 24 órával előtte. Szét fog pakolni titeket. Viszont ne a reptéren akarj becsekkolni, mert az is fizetős, 4 főre nem kis összeg lenne.
2023. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom akkor is, remelem minden rendben lesz! Köszönöm a válaszokat.
2023. aug. 21. 09:01
 8/9 shadow20 válasza:
Én 3 főre próbáltam foglalni és választottam ülőhelyet oda-vissza de az ár nem változott. Ha kiválasztom a 3 helyet a felszámolnak utána valamit?
2023. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8: ha nem a basic csomagot választod, akkor asszem benne van az ülőhelyválasztás az árban.
2023. szept. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!