Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyire gyakran fordul elő...

Mennyire gyakran fordul elő Wizz Airnél túlfoglalás?

Figyelt kérdés
Burgaszba megyünk majd szeptember elején (Budapestről). Eddig mindig vettem helyjegyet is amikor repültünk de most úgy voltam vele, hogy azt a 1,5 - 2 órát mindegy hogy egymás mellett ülve vagy külön-külön töltjük. Viszont egyik kollégám mondta hogy nem csak ez a hátránya a helyjegy nélküli utazásnak, az is lehet hogy nekünk már nem jut ülőhely egyáltalán túlfoglalás miatt és fel sem szállhatunk a gépre. Ez mennyire gyakori eset? Őszintén eléggé megijedtem most mert már a szállás is ki van fizetve.

2023. aug. 21. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Csekkolj be minél hamarabb, ha ettől tartasz! Ha nem vettél helyet, akkor 24 órával korábban tudsz.
2023. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Kb 15 éve repülök velük, rendszeresen, mert sok helyre járok ahova innen csak ők üzemeltetnek közvetlen járatot, soha nem fordult még elő velem túlfoglalás. Nem is hallottam olyanról, akivel előfordult volna.
2023. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fapados model szerint nincs túl foglalás a gépen

a ryanair honlapjan ez kint is van, a wizznel nem tudom


[link]


amugy meg a hagyomanyos tarsasagok eloszor mindig onkentes alapon probaljak ilyekor elintezni, hogy ki nem utazik.

2023. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a helyet is kioszthatják két embernek, úgyhogy teljesen mindegy (tavaly nyáron volt egy ilyen eset, több újság is megírta)
2023. aug. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ritka. Velem még nem fordult elő, de láttam már ilyet előben.
2023. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyjabol sosem fordul elo.

Ilyenkor is onkentes, es anyagi kompenzaciot kap aki bevallalja es inteznek neki mashol helyet ezert zzoktak lenni lelkes jelentkezok. Emiratessel volt velem ilyen, 3 oraval kesobb indultam vegul, mas utvonalon, es kaptam 200e forintot

2023. aug. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!