Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha szeretnék két tantárgyból...

Ha szeretnék két tantárgyból emelt szintű érettségit tenni (továbbtanuláshoz), akkor milyen lehetőségek vannak az osztályozó vizsgákra?

Figyelt kérdés
Régebben érettségiztem, közép szinten, és most két olyan tárgyból kellene az emelt szintű, amiket nem tanultam annak idején. Úgy tudom, minimum két évig kell ehhez az adott tárgyat tanulni, ami nekem ugye nincs meg, tehát osztályozó vizsgát kellene tennem két tantárgynak két évéből. Erre milyen lehetőségek vannak? Nem szeretnék esti iskolába beiratkozni évekre, csak a vizsgákat letenni, amikre itthon készülök (ill. ismerős segítségével). Lehet vizsgára jelentkezni valahova, ahová nem vagyok beiratkozva? És csak tanév végén lehet osztályozót csinálni?

2023. aug. 24. 05:27
 1/5 A kérdező kommentje:
És egy vizsgán csak egy év anyagát lehet teljesíteni? Vagy ha kellőképp fel vagyok készülve, akkor le lehet tudni egy füst alatt az egészet?
2023. aug. 24. 05:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha már végeztél, abból is tehetsz érettségit, amit nem tanultál. Nem kell osztályozóvizsga.
2023. aug. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 2# írja, ha megvan a bizonyítványod érettségizhetsz bármiből
2023. aug. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Pontosan
2023. aug. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2023. aug. 24. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!