Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Üdv! 2021 decemberében kellett...

Üdv! 2021 decemberében kellett volna Államvizsgáznom. most próbálnám.. tanács?

Figyelt kérdés

Nem mentem el mert szakdolgozattal annyit bíbelődtem hogy nem éreztem magamban az erőt...Előtte covid évben meg totál lebetegedtem rohadtul nem haladtam az anyaggal.. 21 ben meg 3 hónapos terepgyak is volt akkor arról is kellett vagy 20 oldalt írni(Természetvédelmi mérnöki egyébként a szak) Eltelt 2 év közben dolgoztam is.. Idén év végén mennék megpróbálni.. de valahogy már tökre elfelejtettem csomó mindent.. latin fajneveket is csomót tudni kell.. a záróvizsga természetvédelmi jogról nem beszélve..

Tanács? más is járt így? hogyan tudnék visszazökkeni.. kicsit felrázódni?

előre köszi a válaszokat.



2023. aug. 24. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szépen step by step - javaslom...
2023. aug. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Simán menni fog! Csinálj egy nagy takarítást fejben, pihenj 1-2 napot, közben hangolódj rá és kezdj el tanulni. Menni fog! Mennie kell! ;)
2023. aug. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást. esetleg valami tipp.. módszer?
2023. aug. 27. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!