Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Őszi érettségire is sokan...

Őszi érettségire is sokan szoktak jelentkezni? Teljesen ismeretlen gimiben lenne az érettségi, tartok is tőle, mivel 29 éves vagyok.

Figyelt kérdés
A 12. osztályom megvan, csak a vizsga hiányzik. De évek teltek el, és most jutottam el oda, hogy a változtatások előtt megpróbálom. Tudom, nem reális az, hogy kb. 2 hónappal az érettségi előtt most mindent megtanulok, de nem célom tovább tanulni egyetemen, ezért a kettes jegy is jó, csak legyen meg, hogy egy kozmetikus sulit meg tudjak csinálni. Szerintetek totál esélytelen a dolog?

2023. aug. 25. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Nem reális. Kizárt, hogy menjen.
2023. aug. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Nem esélytelen, ha van egy természetes inteligenciád és szorgalmad.

[link]


Javaslom csináld meg az érettségi tantárgyaidból az elmúlt 5 év összes feladatsorát.

2023. aug. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

*intelligencia

Bocsi elgépeltem!

2023. aug. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1. Láttam már olyat, hogy úgy tett sikeres vizsgát valaki, hogy egy kukkot sem tanult soha, hiába járt iskolába.



#2. Köszönöm. Úgy gondolom, nem sok idő az a két hónap felkészülni, de minden anyagom megvan, ki vannak dolgozva a témakörök, tételek. Még ha nem is az összes tantárgyból sikerülne, jövőre megcsinálnám a többit. Jövő héten megyek be a suliba, kiváncsi leszek. Izgulok, félek ugyanakkor. Tök öregnek érzem magam. 😅

2023. aug. 25. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!