Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik informatikai szakirány...

Melyik informatikai szakirány a legnehezebb? A gazdasági, a mérnöki vagy a programtervezői? Különösen matekban?

Figyelt kérdés

2023. aug. 28. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Matekban egyértelműen a programtervezői, de ha az a szempont, hogy minél kevésbé legyen matekos a választott szak, akkor nagy ívben kerüld el az informatikai szakokat.
2023. aug. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Programtervezői a legmatekosabb, az meg egyéni kinek melyik a nehezebb. Én a gazdaságit mondanám a legkönnyebbnek, utána a proginfót és a mérnököt a legnehezebbnek. Viszont én gimiben is matek tagozatos voltam, gondolkoztam is azon hogy matek alapszakon tanulok tovább, míg a fizika sose volt a kedvencem, aki alapból mérnöki beállítottságú inkább neki lehet a proginfót nehezebb.

Gazdinfót se akarom leszólni, pl turizmus szakhoz nyilván nem viszonyítható nehézségben, de mivel GTK-s szakokon olyan ismerőseim is végeztek akik nem éppen a szorgalmukról vagy az eszükről híresek nehezen tudom elképzelni hogy a gazdinfó gazdasági része az átlag embernek nehézséget okozna, ezért van nálam ez utolsó helyen.

2023. aug. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Tiszta matekot tekintve a felsoroltak közül a proginfó a legmatekosabb, de nem vagyok benne biztos, hogy a legnehezebb is. A mérnökinfó sem egy séta a parkban.


A gazdinfóban kicsit több a BS, de abban is van matek.

2023. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!