Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » FOSZK-ot levelezőn mellette...

FOSZK-ot levelezőn mellette nappalin 3 éves alapkepzest lehet egyszerre csinálni?

Figyelt kérdés

Vagy ez nem lehetséges?

Időbe beleferne, de nem tudom lehet e egyszerre 2 képest végezni ösztöndíjas rendszerben?


Most járok foiskolara, de néztem hogy egy foszk beleferne jövőre levelezőn.


Ilyen lehetséges vagy jogilag nem megengedett?


Tehát most februárban jelentkeznék foszkra is


2023. aug. 31. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

Foszk az egy értéktelen képzés. Persze az is lehet hogy egy semmit nem érő szakra jársz, de attól hogy mellé csinálsz egy másik értéktelen képzést attól ugyanúgy számegyenesen 0 lesz a munkaerőpiaci potenciálod, és senkinek nem fogsz kelleni.


Ha pedig versenyképes a diplomád teljesen felesleges időpazarlás FOSzk-ra menni, helyette menj el diákmunkára / szakmai gyakorlatozni, hogy frissdiplomásként már legyen tapasztalatod, ami a legtöbb junior pozíciónál szinte nem is előny, hanem elvárás.

2023. aug. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

"Most járok foiskolara"


18 éve bolognai rendszer van Magyarországon, azaz azóta nem léteznek főiskolák. Feltételezm hogy nagyon magasröptű szakon tanulhatsz ha azzal sem vagy tisztában hogy hova jársz. Nyugodtann végezz el mellette egy FOSZK képzést de azért gazdaságosan bánj az államilag támogatott szemeszterekkel mert ezek után a büfé képzések után nem ártana elvégezni a kisegítőt, hogy legalább általános műveltséged legyen valahonnan.

2023. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A kérdésre is sikerül válaszolni, vagy ennyire nem megy a szövegértés? Kit érdekel ez a sok fos ami a szatokbol fröccsög?


Első sor után nem olvastam végig, jelentéktelen pondrók írása nem érdekel.


Releváns választ várok továbbra is, köszönöm

2023. aug. 31. 23:59
 4/6 anonim ***** válasza:
20%

"Első sor után nem olvastam végig"


"Releváns választ várok továbbra is, köszönöm"


Nyilván nem feltételeztem az agyi kapacitásodról, hogy képes nagyobb mennyiségű szöveg feldolgozására, ugyanis ha tovább olvasnád az Úriemberek hozzászólását akkor teljesen releváns választ adtak és jól leírták arra vonatkozóan a választ, hogy lehet-e 3 éves nappali alapképzés mellett FOSZK-ot levelezőn végezni. Másfelől 2 másodperc Google keresés után is megtalálható az erre vonatkozó hatályos jogszabály, amit szintén illene értelmezni tudni, ha csak nem szenvedsz diszlexiában.

2023. szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Jól van Befektetőcsávó. Elég ingerszegény gétkiznapjaid lehetnek, ha nonstop gyk-n trollkodsz. A másik is egybaromságot írt, az a prof beles, ő is egy észlény. Van főiskola ma is MO-n jó volna a törvényt is elolvasni.
2023. szept. 1. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#1, #2, #4: Te vagy ugyanazon személy vagy különböző neveken (Befektetőcsávó, Prof. Dr. Beles), vagy több hasonló észlény is van itt, nem tudom, de nézz már körül a felvi.hu-n, hogy még ma is vannak főiskolák! Jellemzően a kisebb intézmények, vagy kisebb képzési kínálattal rendelkező intézmények maradtak nevükben főiskolák.


Kérdező, lehet egyszerre FOSZK-ot és BA/BSc-t csinálni, nincs jogi akadálya. Viszont levelezőből kevés államilag támogatott képzés van.

2023. szept. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!