Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Első félévem passziváltattam....

Első félévem passziváltattam. Át tudok kerülni levelezőre következő félévtől?

Figyelt kérdés

Milton Friedman Egyetem, nappali tagozatos szakra vettek fel nem rég, már kapásból lehet az első félévet is passziváltatni, amit megtettem (munka miatt). És levelezőn szeretném folytatni.


Tvsz-t átolvastam, de nem találtam benne erre vonatkozó részt (csak másik egyetemről átjelentkezést). Van ennek valami feltétele (teljesített kredit, félév..stb)?


TO-t megkérdeztem, de nem tudtak érdemlegesen válaszolni, csak annyit mondtak, hogy egy kérvényt kell beadni a Neptunban.



2023. szept. 7. 05:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy most államira vettek fel, ha átvesznek levelezőre, akkor csak önköltségesre, vagy maradhatok ott is államin?
2023. szept. 7. 05:26
 2/3 anonim ***** válasza:
33%
Ezt toluk kerdezd meg
2023. szept. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Át tudtam.
jan. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!