Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Masszőr VS cukrász? Lányként...

Masszőr VS cukrász? Lányként melyik jobb választás?

Figyelt kérdés
Napjainkban melyik szakma lenne jobb választás? Masszőr vagy cukrász?

2023. szept. 10. 14:42
 1/3 anonim válasza:
100%

Mivel egyre jobban az egészség a trendi, így ennek a felfutása várható a jövőben is. Ezért a kettő közül masszőr, de ahhoz szerintem érzék is kell.

Más szempontból pedig: A masszőr egy szolgáltatás, de nem alkotsz semmit. Cukrászként létrehozol valamit, ami önmagaddal szemben értékesebbé tehet.

2023. szept. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 gergelice16 ***** válasza:
100%
Első válaszolóval teljesen egyetértek. Annyit tennék még hozzá, hogy lányként férfiak megmaszírozásához sokkal nagyobb erőre van szükség, tehát ezt csak akkor vállald, ha úgy érzed képes leszel rá. Ha úgy érzed, hogy inkább művész típus vagy, akkor válaszd a cukrászatot, arra is szükség lesz a jövőben.
2023. szept. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Felénk nagyon keresik a cukrászokat, úgyhogy én azt választanám.


Ha OKJ-n gondolkodsz, nálunk nappalin a gyógymasszőröknek ugyanolyan nyári gyakorlat volt, mint az ápolóknak, tehát vért kellett venni, meg ilyen hülyeségek amikre egyeltalan nem lesz szükséged, úgyhogy én a helyedben ennek is utána néznék, hogy ahol tanulsz ez hogy működik

2023. szept. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!