Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gáz, ha 20 évesen is középisko...

Gáz, ha 20 évesen is középiskolás leszek?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el egy technikumot ,ami 1+5 éves ,és alapból évvesztes vagyok (07),és igazából az volna a kérdésem lényege ,hogy amikor már más éli az életét ,kijárja az egyetemet ,addig én még mindig a technikum 13.évét taposom ,20-21 évesként . Mert ugye évvesztes vagyok ,nyelvi év + 13.szakmai. Tehát 3 év lemaradás? Szerintetek ez tragédia? Vagy csak én fogom fel úgy.😅 Mások szerint semmiről nem maradok le. De nem tudom. Hogyha utána még tovább akarok tanulni 20-21 évesen? És mire azt elvégzem? Ilyenkor kicsit durva belegondolni. Valaki valami jó tanács? Hogy kéne ezt jól felfogni?!

2023. szept. 10. 23:06
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Jaj én ennyi idősen mentem be középsulisok közé felsőfokú szakképzés után! amikor ők érettségi után voltak és két év szakmait tanultunk :D de tökre beillettem, szóval semmi gáz, no para :D jah és utána még mindig tanultam 24-25 évesen :D szóval ne aggódj ahogy neked jó azt tedd, és ne gondold túl, csak csináld vágj bele
2023. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csomó ismerősöm végzett 20 évesen, egyáltalán nem para.

Én meg majdnem 24 évesen kezdtem új egyetemi szakot, de annyira beillettem a 18 évesek közé, hogy csak az tudta, hogy idősebb vagyok, akinek megmondtam.

Szóval ne aggódj ezen, 2-3 év egyáltalán nem sok. Pláne, hogy te ennyi idősen szakmával és rendes nyelvtudással kerülsz majd ki a középiskolából, tehát meg csak ellébecolsz 21 éves korodig.

2023. szept. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érettebben végzel, több időd lesz tervezni, és nem leszel olyan tanácstalan, mint a 18 évesek.
2023. szept. 11. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Lányom is 20 évesen fog érettségizni.
2023. szept. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az összes osztálytársad ennyi idős lesz, nem igazán értem a pánikot. Amúgy én is 20 évesen érettségiztem 20+ éve, és eskü nem maradtam le a Nagybetűs Életről...
2023. szept. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!