Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A PTE ÁOK csak jelenléti...

A PTE ÁOK csak jelenléti formában tart érettségi felkészítőt. Mit szóltok hozzá??

Figyelt kérdés

Mivel pontszámot ér így aki Pécs környéki az kissé előnyben lesz, ja és nem lehet választani a tantárgyak közül kerek, 130 000Ft-ba kerül. Nekem a biológia kellet volna de ez így most kimarad sajnos...


Alig feltűnő, hogy így simán pontokat is lehet "venni".


A múlt héten beszéltem az egyetemmel, ők meg csak hmmmmögtek, hogy hát igen tudjuk hogy ez nem szerencsés, bla,bla,bal....


2023. szept. 16. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Én anno Zalaegerszegről jártam le Pécsre, és akkor a közlekedés messze nem ilyen volt. Ha akarod, megoldod.
2023. szept. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, de akkor ne érjen plusz pontot se. Csak azért mert részt vesz valaki ezen nem kéne hogy plusz pontot kapjon.
2023. szept. 16. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Nem korrekt szerintem sem, hogy többletpontot lehet majd szerezni ezzel a felvételin. Kíváncsi lennék, egész konkrétan hány pontot adnak érte.


A honlapjukon egyébként az áll, hogy online formában is lesz, ezek szerint mégsem? Mondjuk szombat délelőtt 10-re be lehet érni messzebbről is. Oktatásszervezési okból az érthető szerintem, hogy tárgypárra lehet jelentkezni, és nem csak külön 1-1 tárgyra (gondolom így tudják legésszerűbben beosztani az órákat, nem kell lyukasórák miatt aggódni, vagy hogy valaki beül oda is amiért nem fizetett).


Egyébként ne aggódj, ha nem mész, akkor sem maradsz le túl sokról. Mikor én voltam, lelkes demonstrátorok tartották az órákat, nem ám évtizedes tapasztalattal rendelkező szaktanárok vagy egyetemi oktatók. Nem tudom, azóta ez változott-e. De a helyedben inkább biológia magánórákat vennék rendes tanártól a lakhelyedhez közel, ha arra van szükséged.

2023. szept. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Már megbékéltem a gondolattal, hogy nem vehetek részt. A pontokat pedig megpróbálom inkább egy jól megírt emelttel összehozni. Az sem kis teljesítmény... Remélem sikerül:)
2023. szept. 16. 18:33
 5/6 A kérdező kommentje:
10-15 pont jár érte, ami nem kevés a jelenlegi rendszerben
2023. szept. 16. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
NEm nagyon tudsz mit tenni, ilyen lett az új rendszer. Az új felsőoktatási felvételi, ami 2024-től jön, megengedi az egyetemeknek, hogy ők maguk döntsék el, mire adnak pluszpontot. Nem csak a PTE ÁOK lesz, ami pontot ad azért, ha nála végzel el érettségi-felvételi előkészítőt.
2023. szept. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!