Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lénárt Gergely kémia felkészít...

Lénárt Gergely kémia felkészítőjét lehet részletre kérni?

Figyelt kérdés

2023. szept. 8. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért nem tőle kérdezed?

Nagyon gyorsan válaszolni szokott az emailekre.

2023. szept. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%

Azt jobb ha tudod, hogy félrevezetően úgy hirdeti, hogy "számolásra koncentráló felkészítő", pedig az igazság az az, hogy ő "számolásra KORLÁTOZÓDÓ felkészítőt csinál".


Persze lehet tőle kérdezni elméletet is, meg van hogy 5 előadásonként 2-3 feladatot végigdarál elméleti feladatokból is, de elméletet nem oktat. Van egy elméleti jegyzetsora, azt kiadja óráról órára, de még csak bele se kérdez. Számomra ez a része nagy csalódás volt.


Egy sráccal, Martinnal csinálja, de Martin olyan kegyetlenül lassan és unalmasan magyaráz, hogy azt büntetni, de legalább adóztatni kéne. 4 órás előadásai vannak és csak azt mondja el, ami a mozaikos könyvben van.


Mindketten végtelenül jó arcok és nagy formák, kedvesek és segítőkészek. Geri előadásai izgalmasan érdekesek és a figyelmet nagyon ügyesen fenntartja. Neki egyetemen kéne oktatnia ezekkel a retorikai képességekkel. Martin végtelenül jószívű srác, mindig válaszol less than 24h az e-mailekre is és segít az órán kívül is.


Ezt a kritikát úgy írtam, hogy mindkettőjük szolgáltatását igénybe vettem és már van egy BSc-m is, tehát nem 18 évesként írom a tapasztalatot - mögöttem van egy főiskolai diploma is.

2023. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 akkor neked nem vált be? Nem ajánlanád?
2023. szept. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2: Nem tudom mikor jártál Gergőhöz, én a májusi vizsgára készültem vele és nem igaz, hogy elméletet nem oktat.

Az általános és szerves kémiát nagyon alaposan átvettük, folyamatosan kaptuk a feladatokat és ha valami elsőre nem volt érthető, akkor az másképp is el lett magyarázva. Az tény, hogy a szervetlenen nem mentünk végig közösen, de ha az ált.kémet megértetted, akkor a szervetlenen nincs is mit magyarázni. A fizikai tulajdonságokat, előfordulást, felhasználást be kell seggelni, a kémiai tulajdonságoknál meg alkalmazod az ált.kémnél megtanultakat, ehhez nem kell tanár ha van egy megbízható tankönyved/jegyzeted. De amúgy ha esetleg a tankönyv alapján valami nem volt világos, akkor bármelyik órán megkérdezhettük és mindig részletes választ kaptunk. Illetve szervetlennél minden fejezethez voltak ellenőrző kérdések, amik elég pontos képet adtak arról, hogy milyen szinten sikerült elsajátítani az adott részt és mi az amit esetleg át kell beszélni közösen is.

Természetesen nem vagyunk egyformák, így simán előfordulhat, hogy neked nem jött be az ő módszere, de valótlanságokat ne állíts.

2023. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Lénárt Gergely emeltkémia válasza:
74%

Kedves első válaszoló!


Nagyon nem értem azt a rosszindulatot, ami árad belőled. Elsőnek is nem ez volt a kérdés, másodszor Te teljesen más felkészítőről beszélsz, mint amire a kérdező kérdezett. Te a nyári kurzusomra jársz (AMI AZ ŐSZI ÉRETTSÉGIRE KÉSZÍT FEL) és ami igen, csak a számolásokra koncentrálódik, de ez feketén fehéren le is van írva a honlapomon!!!

[link]


Sőt, jelentkezés előtt mindenkinek volt lehetősége betekinteni a tavalyi órák videóanyagába, hogy lássa a saját szemével, hogy mire számítson, és hogy el tudja dönteni, hogy neki ez a felkészítő megfelel-e vagy sem. Ennél becsületesebben nem tudom csinálni a dolgaimat, mint hogy megmutatom és leírom, hogy mire számítson a jelentkező és mélységesen sajnálom, hogy itt az interneten terjesztesz rólam abszolút hülyeségeket ahelyett, hogy nekem szólnál, ha bajod van (gondolom a névtelenség könnyebb út)…


Kedves Kérdező!

A májusi felkészítőn nem csak számolunk, hanem MINDENT IS veszünk teljesen az elejéről, tehát én azt tudom garantálni, hogy ha mindent megtanulsz/megcsinálsz óráról órára, akkor a tudásod biztosan meg lesz arra, hogy akár egy 90% feletti vizsgaeredményt produkálj, mint ahogyan nagyon-nagyon sokan ezt már megtették, lásd a véleményeket rólam (szándékosan van odaírva minden vélemény mellé a teljes név és hogy hova vették fel őket, hogy lássa az ember, hogy nem kamu vélemények és bátran kérdezz a volt tanítványaimtól, mert ők tudnak releváns véleményt adni, nem pedig a gyakori kérdéseken névtelenül válaszolók)

[link]

2023. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

A "koncentrálódó" és a "korlátozódó" szó nem ugyanazt jelenti, Gergő. :D


És nem, nem tett különbséget a kérdező a kérdésében a nyári vagy a tanévközbeni felkészítő között.


Persze, hogy könnyebb a névtelenség. Az emberi elme nem szereti a kontroverzális véleménynyilvánítást. Ezért jobb névtelennek maradni, mint magadra haragítani egy csomó emócióvezetett balgát.


Mi volt a hülyeség abban, amit írtam? :D Lenyűgőző védekező mechanizmus ez a becsületsértős dolog, de a kérdező kérdezett valamit, én leírtam a véleményemet, ami tökéletesen tükrözi a valóságot a nyári felkészítővel kapcsolatban. Azt megértem, hogy nem tetszik, de ilyen az élet.


Az a hülyeség, hogy azt mondod órán, hogy éhgyomorra egészségtelen a kávé. :D

febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Lénárt Gergely emeltkémia válasza:
100%

Mi volt a hülyeség? A válaszod! Szeptemberben valószínűleg nem a nyári felkészítőre kíváncsi!

Szerintem értelmetlen a veszekedés, lehet tényleg egy volt diákom vagy lehet nem, ki tudja, de sajnálom, hogy ezt nem nekem írtad meg, még mindig nem értem miért szeretnél ennyire ártani nekem! Egy viszont teljesen biztos, a honlapomon mindig minden részletesen és korrekten le van írva az összes felkészítési opcióról és még adok lehetőséget befizetés előtt betekinteni a kurzusokról készült videókba is! Ha valaki ezek alapján sem tudja, hogy mi vár rá az adott kurzuson azon már nem tudok segíteni… Ennél becsületesebben nem tudom csinálni a dolgaimat… A legjobbakat neked!

márc. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Senki nem akar neked ártani Gergő. :D


A kérdésében nem tért ki arra, hogy melyik szezonális opciód érdekli. :D


Nem mindenki a diákod vagy a volt diákod, Geri. :D


Senki nem is veszekszik, csak chill. Tudod te is, mert tudom, hogy értelmes ember vagy, hogy igazam van azokban a dolgokban, amiket mondok. Ha szerinted nem, akkor meg leirtad, hogy nem - oké. Köszi. :D Szép napot :D

márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!