Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki segít mondani néhány...

Valaki segít mondani néhány esti gimit?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Minél hamarabb szeretnék menni esti gimibe, de nem tudom, hogy melyikbe jelentkezhet 17 éves gyerek. Budapest környékén lenne a legjobb vagy még gödöllő illetve veresegyház tájékán
2023. szept. 19. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

www.google.com --> esti gimnázium Veresegyház

Első találat.


Bármelyik esti gimibe jelentkezhet egy 17 éves gyerek.

2023. szept. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó csak azért is tettem említést az évről mivel csak 8 általános-t jártam ki. Sok iskolába meg felnőttképzés van amihez a minimum elvárás vagy az, hogy 10 osztály legyen meg vagy valami szakmai papír
2023. szept. 19. 13:23
 3/3 anonim válasza:

Vannak 8 osztályos bizonyítány meglételére adó képzések is.

Ha mindenképp szeretnéd növelni értékrended a munkaerőpiacon, végezd el az érettségit, bármelyik esti képzést adó gimiben, négy év alatt. Eközben tudsz jelentkezni, általában fizetős tanfolyamokra és ingyenesekre is. (Nem iskolarendszerű oktatásra)

2023. szept. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!