Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy antikvárium „könyvesboltot...

Egy antikvárium „könyvesboltot” keresek Szolnokon! Valaki megtudná mondani hol van?

Figyelt kérdés

Láttam egy fekete újsagosbódé szerű könyves boltot, de sajnos nem volt időm megállni, így nem tudtam leírni a címet.

450 Ft-ért árultak használt könyveket, felvoltak sorakoztatva különböző műfajok, egy lány volt az eladó.

Nagyon hálás lennék ha segítenétek megtalálni!



2023. júl. 30. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy keress a facebook-on "Szolnokon élő emberek" (vagy hasonló című) csoportot - hiszen náluk jobban ki tudhatja?
2023. aug. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Tudom elég későn válaszolok, de szerintem a Könyvmentőt láttad.
2023. aug. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Könyvmentők, Szolnokon a Hild téren árulnak könyveket. Úgy tudom, hogy Budapesten van a bázisuk, ahonnan kikerülnek a könyvek, és több településen könyves szekérről lehet tőlük vásárolni. Én is szoktam tőlük könyvet venni. És több eladó dolgozik náluk, mindig más van kint.
2023. szept. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!