Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mit tegyek ha a fogorvosom...

Mit tegyek ha a fogorvosom nem akarjam vallalni a beavatkozast? Valaki tud mondani budapesten olyant aki vállalná?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon beggyulladt fogam ami már éjjel nappal kegyetlenül fáj de a fogorvos azt mondta hogy nem csinál semmit vele mig nem megy le a gyulladás. de már 3 napja szedem az antibiotikumot és nem megy le. kértem hogy huzza kimert már nem birom ugy fáj de azt mondta mivel nagyon gyulladásban van ezért nem hat az érzestelenitő ő meg ugy nem csinalja.

2022. szept. 15. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Kérj másik antibiotikumot, öblögess antiszeptikus szájvízzel. Ha tályog van, azt lehet, hogy szájsebész hajlandó megnyitni.
2022. szept. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van már altatásos fogászat is, keress egy olyat!
2022. szept. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos igaza van a fogorvosodnak, tényleg nem hat így az érzéstelenítő. Lelkiismeretes fogorvos nem fogja vállalni. Az antibiotikumokat kúraszerűen kell szedni, 3 nap után valószínűleg még nem hatott.

N

2022. szept. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

1

lehet hogy az antibiotikum a gond?

fel fogok keresni egy szajsebeszt hataha o hajlando tenni valamit. mar egy hete hianyzom a munkabol mert igy nem tudok dolgozni es lassan már megörülök a fajdalomtol.

20 l.

2022. szept. 15. 08:52
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#4: Nem tudom. Vannak rezisztens baktériumok és ha nem érzel semmi javulást, akkor lehet, hogy másféle antibiotikum kellene.
2022. szept. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3

tudom hogy igaza van de muszaj lenne mar valamit csinalni mert nem birom tovabb.

2022. szept. 15. 08:59
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Keresnék egy aneszteziológust, aki elaltat, utána meg már azt csinál veled bármelyik fogorvos, amit csak kell... ehhez már csak egy olyan fogászati klinikát kell találnod, ahol csinálnak ilyet... egynapos sebészetben...
2022. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tudod te, 7-es, hogy az mennyibe kerül? És valószínűleg nem megy azonnal. Kérjél másik antibiotikumot.
2022. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7

az borzaszto sokba kerulne de nekem ha egeszsegrol van szo nem szamit a penz csak az a gond hogy az is idopontal mukodik .nekem meg mar nincs idom varni napokat .nekem olyan megoldas kell ami azonnali es nem kell varni ra.


8

kerek masik antibiotikumot majd meglatom hasznal e az valamit

2022. szept. 15. 10:34
 10/13 anonim ***** válasza:
8: tudom. A magánfogászat alapból százezres-milliós tétel (ha nem csak húzás van)
2022. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!