Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A szakdolgozatra a jegyet a...

A szakdolgozatra a jegyet a konzulens tanár adja vagy hogyan jön össze?

Figyelt kérdés
2023. szept. 23. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a külsős és a belsős bíráló jegyéből jött össze. (Nem a konkrét jegyből, hanem a százalékből.) Kivéve ha az egyik egyest adott, akkor egyes volt az egész.
2023. szept. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tehát a konzulensnek semmi beleszólása?

Vagy kit értesz külsőt/ belsős bírálót? Magát a konzulens? Mert nekem csak egy van, ha úgy vesszük belsős, azaz tanár. Nincs külön külsős is

2023. szept. 23. 14:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt egy szakdolgozatkészítés nevű tárgy, arra a konzulens adta a jegyet. A szakdogára magára pedig a bíráló javasol egy jegyet, és a védésnél annak figyelembevételével a záróvizsga bizottság adja a végleges jegyet.
2023. szept. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A konzulens úgymond a segítő tanár volt. Saját magának nem adhatott jegyet.


Konzulens- segítő, aki a javaslatot tette, ellenőrzött az írás közben. Ő nem adott jegyet.

Belső bíráló - az egyetem másik tanára, akinek semmi köze nem volt a készítéshez.

Külsős bíráló - olyan tanár, aki egy másik egyetemen tanított.


A bírálókat csak akkor tudtuk meg, hogy kik, mikor már rég leadtuk a szakdolgozatot.


Ez nálunk volt, lehet máshol eltér.

2023. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

1 és 4 vagyok.

Ja igen, nekünk is volt diplomamunka tárgy, arra viszont a konzulens adta a jegyet.


Nálunk a védésre külön jegy járt. Tehát volt


Diplomamunka tárgy - konzulens adta

Szakdolgozat - 2 bíráló jegyének átlaga

Védés - bizottság döntött

2023. szept. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
85%
Ezt az adott egyetem adott tanszékén kérdezd.
2023. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!