Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mentőtisztet keresek akivel...

Mentőtisztet keresek akivel megtudnék beszélni egy-két dolgot a szakmával kapcsolatban Valakivel tudnék beszélni?

Figyelt kérdés

Nagyon érdekel a szakma már 2 éve nagyon benne vagyok és kiváncsi vagyok mire kell felkészülnöm később. Részleteket inkább privátban kérdezném meg.


18 F


Elérhetőségem : discord / instagram



2023. okt. 2. 04:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudsz rá felkészülni. Egy dolog amit az iskolában tanítanak, megint más az élet.


Illetve annyi, hogy fogsz látni örömet és boldogságot(pl szülés levezetés) és balesetben felnyarsalodott embereket. Kicsiket és nagyokat meghalni.

Csúnya sebeket(kukacos, légy által bekopott).


10 éve vagyok a szakmában(másik teruleten), de mindig van min hülledezni.

2023. okt. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! 1/1

Úgy egyébként is szeretnék beszélni a szakmáról mivel nagyon érdekel.

2023. okt. 2. 13:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az elég esetleg, hogy harmadéves tiszt hallgató vagyok akkor írj egy privátot. Volt már kivonulóm meg láttam már pár dolgot bár gondolom téged leginkább olyan ember véleménye érdekelne aki sok éve elvégezte és benne van.
2023. okt. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Esetleg kaptál infót a szakmával kapcsolatban? Vagy van aki még nézi a kérdést és segítene nekem? Most tervezem a mentőtiszti miatt otthagyni az egyetemet, nagyon hálás lennék ha kapnék egy kis tájékoztatást!:)
jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
végzős tiszt vagyok, írjatok ha valakit érdekel. röviden, meneküljetek az eüből.
jan. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!