Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol/Hova jelentkezzek szakképz...

Hol/Hova jelentkezzek szakképzésre? Ti mit végeznétek el?

Figyelt kérdés

Régi nevén OKJ-t szeretnék végezni, mostani nevét nem tudom, de a lényeg, hogy egy szakmát szeretnék ami ingyenes. Ha jól tudom időkorlát nélkül az első kettő ingyenes. BAZ megyében hol lehet ilyen ingyenes képzésre jelentkezni, illetve ti mit választanátok?


Köszi!



2023. okt. 7. 01:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szakmajegyzék lett a neve.

[link]

[link]

2023. okt. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Esetleg saját vélemény, hogy mivel lehet fix jó bért kapni és külföldőn is keresett?
2023. okt. 15. 16:12
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 én logisztikát kezdtem el. Eddig tetszik, de ha a te lakhelyeden van 2 cég ami ezzel foglalkozik nem érsz vele sokat. Én azért választottam ezt, mert rengeteg ilyen jellegű állás van a környékünkön és ez amúgy is érdekelt.

Nyelvvizsga nélkül esélytelen kimenni + papír honosítás. Külföldön 2 kezű munkával szakemberként nem nyúlhatsz nagyon mellé. Pl. Alpinista, villanyszerelő stb.

2023. okt. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Ha nem haragszol meg túlságosan, azért az agyi képességek is számítanak. Például villanyszerelőben lehet akár sokat is keresni azzal, hogy nekimész a falnak, napi 10 órát gipszelsz, meg az eszeddel is, bonyolultabb berendezéseknél.
2023. okt. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!