Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem olyan iskolát...

Tudnátok nekem olyan iskolát ajánlani ahol távoktatásban lehet folytatni az előző tanulmányokat?

Figyelt kérdés

2023. okt. 11. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Azok milyenek?
2023. okt. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint mik milyenek?Az előző tanulányok?befejezetlenek.
2023. okt. 12. 07:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt kellene megírnod, hogy konkrétan milyen tanulmányokat folytattál és nem fejeztél be. Enélkül senki nem segíthet neked, mert olyan középiskola vagy egyetem nincsen, ahol az összes lehetséges képzés létezik.
2023. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Távoktatásban tanulhatsz olyan képzésen, ami érettségit se kér, meg akár egyetemi mesterképzésen is. Tényleg érdemes lenne megírnod, hogy konkrétan mit szeretnél tanulni, vagy legalább azt, hogy milyen képzési szinten vagy jelenleg.
2023. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az érettségit szeretném befejezni távoktatásban.
2023. okt. 13. 08:26
 6/6 anonim ***** válasza:
#5: Keress rá a Google-on az "érettségi távoktatás" kifejezésre. Jó néhány iskolát találsz, ahol távoktatásban eljuthatsz az érettségiig. Csak ki kell választanod azt, amelyik a legszimpatikusabb.
2023. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!