Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 29 évesen "túl késő" lenne?

29 évesen "túl késő" lenne?

Figyelt kérdés
29 leszek nemsokára. Sajnos amikor ott volt az idő arra hogy iskolába járjak és befejezzem a tanulmányaimat, egészségügyi okok miatt nem tudtam, azután pedig dolgoznom kellett... Most lenne lehetőségem befejezni és akarom is. Csak a 10-ik osztályig van a gimnáziumom, távoktatásban le is tudnám tenni, de küldföldön élek és nem tudok a vizsgákra mindig Magyarországra menni (minden 3 hónapban és maradni is arra az időre) munka miatt... Külföldön (Dánia) sajnos nincs lehetőségem erre mivel nem tudom olyan szinten a Dán nyelvet és nem szseretnék várni még ezzel eleget húzodott már így is. Bárkinek ötlet,tanács? El vagyok keseredve hogy láthatólag semmi esélyem folytatni... Még a szüleim is azt mondják folyton hogy túl késő (szeretnék egyetemi tanulmányokat ezután ha befejeztem). Ha van valaki aki ilyen helyen dolgozik, vagy jart így, vagy csak tanács, akár a legkisebb dolog is segíthet!

2023. jún. 17. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Most azért tetted fel a kérdést hogy ideböfögd ezt a nyafogást a kifogásaiddal vagy érdemi választ is szeretnél?


"Nincs lehetetlen csak tehetetlen" Dr. Gróth Gyula


Te az utóbbi kategóriába tartozol, nyilván egyszerűbb a kifogásokat keresni, de simán el lehet végezni, nem vagy lekésve semmiről. Kérdés hogy hajlandó vagy-e változtatni a mostani selejt életeden.

2023. jún. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha távoktatás, akkor a vizsgák is online vannak, nem? Vagy ha nem, hát meg lehet őket kérni.
2023. jún. 17. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Késő?

Anyám 50 évesen cisnált egy nyelvvizsgát, jelentkezett egyetemre és diplomázott le. Pusztán azért, hogy bizonyítsa magának, hogy képes rá, amúgy semmi célja nem volt vele.

Nem túl késő! Csináld! Ne kifogásokat, hanem megoldásokat keress.

2023. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá a konkrét iskolánál. Már tapasztaltam hogy attól még mert nem arra vannak berendezkedve lehet neked engedélyezik a körülményeid miatt.
2023. aug. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!