Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gazdálkodási és menedzsment szak?

Gazdálkodási és menedzsment szak?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés de májusban érettségizem aztán közeleg,hogy le kell adni a jelentkezést. Ezt a szakot néztem de ugye úgy irják, hogy kettőt kell választani töri matek földrajz stb..de az baj ha nekem az 5.választott tárgyam a biológia? De ha kettőt kell választanom az töri és matek lenne.
2023. okt. 11. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy 5-nek mit valasztasz irrelevans. Ha a 4 tárgyból van ketto, ami kielegiti a felveteli kovetelmenyt az is rendben van.

Felteve, hogy ha legalább egy emelt elvaras az adott egyetem adott szakjan, akkor a Te 2 targyad közül is emelt valamelyik.

Azaz: ha a valasztottad emelt, de az nem elfogadott a szakon, csak a tori es a matek, de azok kozepek, akkor nem fognak felvenni. Persze sok olyan egyetemen inditjak ezt a szakot ahol nem kell emelt szintű erettsegid.

2023. okt. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!